+420731163851
info@kv-production.cz

Svatební aplikace

Na této stránce najdete hry, pomůcky a appky, které Vám pomohou, pobaví Vás  a Vaše hosty a zpříjemní Vám přípravu na Váš „Big Day“.

Novomanželský kvíz

JDEME NA TO

0$

Přejeme příjemnou zábavu.

Pro koho bude kvíz?

Máme verzi jak pro novomanžele, tak pro Vaše svatební hosty.

Pro novomažele

Pro svatební hosty

Vyberte nějakou možnost

Otázky - novomanželé

Manželé se k sobě posadí zády a sundají si boty. Nevěsta bude mít v ruce jednu svou botu a jednu ženichovu, a to samé platí i u jejího muže. Teď nastává ta veselá fáze. Moderátor, DJ nebo někdo ze svatebčanů se jich ptá na připravené otázky a náš pár zvedá boty nad hlavu. Jestliže zní odpověď „nevěsta“, zvedá se nevěstina bota. Pokud zní odpověď „ženich“, zvedá se zase bota ženicha. Sčítají se shodné odpovědi obou novomanželů a za každou shodu mohou dostat nějakou pozornost nebo malý dárek. Máme také svou speciální verzi, ale to až na svatbě jako překvápko 🙂

Kliknutím na ikonku vyberete otázky, které chcete ve hře využít. V dalším kroku budete moci doplnit také vlastní.


Vyberte nějakou možnost

Otázky - hosté

Hra pro hosty je určena pro týmy složené pouze ze svatebčanů. Jak nevěsta, tak ženich si vyberou do svého vlastního týmu hosty (ideálně počet členů týmu je 4-8) zpravidla z řad svých kamarádů a přátel o kterých vědí, že je dobře znají. Moderátor následně oběma týmům pokládá otázky týkající se novomanželů. Všichni členové v daném týmu následně mají předem vymezený čas na společnou poradu a zapsání odpovědi. Ty se následně vyhodnocují. Který z týmů nasbíral více správných odpovědí, vyhrál. Ceny mohou být různé. Máme také svou verzi, ale to až na svatbě 🙂

Vyberte nějakou možnost

Vlastní otázky

Doplňte své vlastní otázky a udělejte z kvízu ještě větší zábavu.

Vyberte nějakou možnost

Vlastní otázky

Doplňte své vlastní otázky a udělejte z kvízu ještě větší zábavu.

Vyberte nějakou možnost

Máte hotovo

Pošlete si vybrané otázky emailem.

Vložte emailovou adresu, na kterou chcete otázky zaslat.

Summary

DescriptionInformationQuantityPrice
Discount :
Total :


Bride Advisor

Bride Advisor je svatební aplikace, která se stane pravou rukou pro nevěsty, jež si chtějí naplánovat svůj svatební den samy.

Vytvořili jsme algoritmus, který uzpůsobí harmonogram svatebních příprav podle termínu samotné svatby. Svatební úkoly se pak pomocí úkolníčku připomínají – tak, aby celé přípravy běžely hladce a v den svatby se vše obešlo bez komplikací a stresu. U každého úkolu nevěstu informujeme a inspirujeme, díky odkazům na aktuální články o daných tématech přímo ze svatebního magazínu SvatebníBlog.cz.

Každá příprava s sebou nese vyhledání správného dodavatele, ať už má zajišťovat nějaký servis nebo produkt. Abychom i v tomto směru byli nevěstám nápomocni, propojili jsme jejich harmonogram příprav s databází svatebních dodavatelů. Zadáním lokace a typu požadované služby/produktu si nevěsta může vybrat jakéhokoliv dodavatele, který jí bude vyhovovat, a napřímo jej kontaktovat. Tímto se aplikace stává průkopníkem mezi svatebními dodavateli napříč celou Českou republikou.

V neposlední řadě Bride Advisor drží na uzdě svatební rozpočet, který si nevěsta vypočítá díky svatební kalkulačce přímo v aplikaci. Takto má neustálý přehled o limitu svých financí.